Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul kocsiba chip...

Mennyibe kerul kocsiba chip tunning? Es szerintetek tenyleg karos az auto elettartamara? Vagyis oli a kocsi motorjat? Es 1,4 fabiat erdemes? 101 lovas most

Figyelt kérdés
koszi elore is a valaszokat!
2010. jan. 7. 13:51
 1/3 anonim válasza:
Nemtom nekünk a 105 lóerős kocsinkat chiptuningoltattuk 120 LE-s lett eddig semmi nemtörtént szóval SZERINTEM semmi káros hatása nincs .... max akk ha olyan kocsid van amibe van computer lásd : 2006 opel astra . abba nem érdemes mert tönkreb.assza a computert szal ha van a tiéd be akk NE !
2010. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Chiptuning a motor elektronikai vezérlésének átírása. Szelephézagot, nyitási időzítést,stb írnak át. O.CT-ben 40K körül csinálják, úgy tudom. Fabiat szerintem túlzottan nem érdemes, 10 lovat nyerhetsz vele kb.


ha érdekel, keress fel egy jó nevű tuningcéget, és őket kérdezd meg.

2010. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első válaszoló: grat, értesz hozzá... a fedélzeti computernek semmi köze a motorelektronikához, motorelektronika meg egy '94-es Ibizában is van...
2010. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!