Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop használat töltővel, az...

Laptop használat töltővel, az akkut kikell venni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 13:13
 1/3 anonim válasza:

Ha hónapokig ott lesz az asztalon, akkor érdemes kivenni. Eltenni feltöltve szoktam, olyan 60-80% töltéssel.

Annyi, hogy gondolni kell az esetleges áramkimaradásra. Gyakran mentesz, eselteg szünetmentes táp.

Nem tudom, mid van. Nekem a Dell 7520SE gyárilag szabályozza "Extended Battery Life", elvileg nem kéne kivennem, de azért szerintem kíméletesebb így!

Az újabbak nem töltik túl soha az akksit, védö áramkörük van, de mi van, ha nem jó.... :)

2014. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az újabbak nem töltik túl soha az akksit, védö áramkörük van, de mi van, ha nem jó.... :)"


Olyan nincs. Ha nem jó a vezérlő áramkör hibára áll ki az egész gép...

2014. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A túltöltés azért sem lehetséges,mert a gép az akkuból veszi az áramot, a táp csak utántölti menet közben.
2014. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!