Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam ezt Scratch-b...

Hogyan csináljam ezt Scratch-ben? (lent)

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy ha szereplő1 érinti szereplő2-t, akkor szereplő3 helye megváltozzon. Sokat gondolkoztam rajta, de szerintem másik szereplőre vonatkozó parancs még nincs a scratchben. Sajnos létrehozni sem tudtam, mert nem lehet szereplőkre vonatkozó rublikát beilleszteni. Ha mégis meg lehet ezt oldani, kérlek segítsetek, köszönöm.

2014. júl. 11. 14:00
 1/1 anonim válasza:

Szereplő1 hez írd be hogy ,,ha érinted szereplő2 akkor küldj üzenetet..." (pl.Üzenet1)

Szereplő3 höz írá be hogy nem zöld zászlórá kattintson hanem ,,üzenet... érkezésekor és alá írd be hogy mit csináljon


Remélem érted

2017. jan. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!