Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért vibrál a tablet képernyője?

Miért vibrál a tablet képernyője?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdett a tabletem ok nélkül vibrálni, majd az egész képernyő elkezd összemosódni. Elvittem szervizbe ahol nem tudtak vele mit csinálni, ezért szoftvert cseréltek rajta... -.- Most pár napja hazahoztam és ugyanazokat tapasztalom. Szerintetek mi baja van? Tablet: Alcor Zest q813i

#tablet #képernyőanomália
2014. júl. 12. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Képernyő, vagy kábel hiba. Mindenképpen szerviz, ha böszmék a szervizesek, vagy keress másik szervizet (gondolom, még garanciális, vagy ha mégsem az sem baj, akkor sokkal több szerviz jöhet szóba). A szoftvernek semmi baja. Ha szolgáltatónál vetted, és oda is vitted vissza, akkor inkább keress fel egy márkaszervizet, a garanciát ott is érvényesítheted, és sokkal jobban értenek hozzá.

Remélem, megoldódik a problémád :D

2014. júl. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden keppen vidd szervizbea ahogy az elozo is mondta de ha az elozo szervice benazik akkor keress masik szervizt vagy irjal a marka neven futo weboldlara hogy te nem vagy HAPPY a producttal es hova vigyed cserere mert te em vagy elegedtet ezzel a kiszolgalassal hogy te egy ugyfel vagy es te a penzedert egy citromot kaptal ami nem nyujtja a megfelelo szolgaltatast a te penzedert...Mondom irj nekik akik majd ha nem is beszarank de nekik fontos hirnev ami ne romoljon meg majd irnak valamit hova vidd es kikhez elofordulhat is hogy megmondjak vidd ide vagy oda es kicsereleik szo nelkul ...probalj ezrre orientalodni aztan szolj vissza mira jutottal...(mond meg nekik hogy nem ismerik batyadat de jobb ha nem is ismerik mert ha az megtudja hogy az ocsijevel igy bantak el akkor berag oda megy es szettori az orr nyerget a bolt vagy szerviz vezetonek...mert en ezt mondtam egyszer viccbol es megettek azonnal kicserelet mindent)
2014. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 13. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen ha hasznos volt akkor érdemes volt válaszolni..mert egy a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg mert ha nem ragad a bélyeg akkor le marad a lényeg, tudtál követtni?
2014. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt észben fogom tartani.! ;)
2014. júl. 13. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a válasz megkérdőjelezhetetlenül szükséges volt :DDD
2014. júl. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!