Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit lehet a baj elektromos...

Royalty kérdése:

Mit lehet a baj elektromos kerékpár többi lent?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám hogy az elektromos biciklim hátsórészéből Kis füst jött és Utána húzom a gázt és semmi

Kicsit rásegítettem a hátsó kerékre és elkezdet pörögni de

Gyengén és mikor ráültem és úgy próbáltam meg húznia gázkart akkor csak döcög zörög meg olyan mintha szorulna

És olyan hangot ad mintha egy fogaskerék lenne elkopva de tudomásom szerint a motorban nincsen fogaskerék És nem bír menni mikor hajtom és közbe húzom a gázt akkor egy idő után halkan megy de lassan és idővel annyira belassul hogy meg is áll és kezdődik előröl az lenne a kérdés hogy mi lehet a probléma ?



2014. júl. 17. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kijött a füst. Ez bármi lehet, legrosszabb esetben a motor égett le.
2014. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De megy a motor csak nem bír olyan mintha túl tekerne mikor pedálala hajtom és közben húzom a gázt akkor valamennyire jó 10-15 km/h Bír a 35 km/h ból és folyamatosan lassul pedálal segíteni kel de van olyan mikor be is szorul a kerék és akkor is rá kell segíteni Eddig is kösz a választ

Várom a válaszokat

2014. júl. 17. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, menetzárlat,kiesett egy tekercsrész, most jön hogy tönkreteszi az akkumulátort is.
2014. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az hogy leég a motor, nem jelenti azt, hogy nem is megy. Lehet, hogy csak lassabb, sokkal kisebb teljesítményű, és több áramot vesz fel. Az hogy néha néha megakad, szintén motor hibára utalhat. Lehet még szabályzó is, de ezt innen nem lehet megmondani.
2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!