Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az iPad mini retina tud külső...

Az iPad mini retina tud külső meghajtókat kezelni? Pl. : pendrive.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2014. júl. 17. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tud.

Annyit lehet vele csinálni, hogy külső memóriakártyáról lehet inportálni képeket az iPadra, de ehhez ugye kell egy megfelelő kártya olvasó amit az ipadhoz lehet csatlakoztatni.

2014. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

igen, tud

camera connection kit kell hozzá

[link]


az első meg egy buta troll

2014. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hintalow ***** válasza:
43%

Azért kicsit ferdítés az előző válasz.

A kérdező konkrétan pendriveot szeretne (a külső meghajtó témakörbe még hdd tartozhat max)

erre itt a linkelt cikk egy cirka 6-7000 Ft-os eszközről, amivel lehet usb hangeszközt rákötni a padra, meg fényképeket törölni !? memóriakártyáról, csupa nélkülözhetetlen dolog (ismétlem 6000Ft-ért)

A legközelebb a kérdező által elvárthoz a végén lévő külső hdd áll (ami még mindig nem pendrive) de azt ott bevalottan egy elég bonyolúlt, parancssoros vackolással lehet csak megtenni (és ismét leírom, egy 6000Ft-os eszközzel)

Nem vagyok sem alma útáló, sem hívő, de ez azért elég bénácska megoldás (ami ráadásul nem is jó arra, amire kérték)


kb

"Szükségem lenne egy listára budapest nyelvvizsgaközpontjairól. - Tessék, itt egy térkép peru fémfeldolgozóüzemeiről! "

szintű

2014. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval az első válasz akkor meleg korrekt volt. :)
2014. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugy értem elég.
2014. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lightning-usb adapter kell hozzá,potom 8500 ft.most vettem én is.
2015. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!