Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sürgős! Megvegyem ezt a...

Sürgős! Megvegyem ezt a fejhallgatót mikrofonnal jó lenne ez nekem?

Figyelt kérdés

Remélem bejön a link:

[link]


Ott, a 690 forintos.


Tudom, hogy nem minőségi, de egyelőre ez is megteszi...



Két kérdésem lenne: Ha ezt megveszem hogy tudom használni? Úgy értem nincs hozzá vezeték (ahogy látom) akkor a géphez ez hogy kapcsolódik? Nem értem.

Akkor kell a gépbe is vennem valamit vagy ez hogy?


A másik kérdésem pedig, hogy akkor ezzel tudok mondjuk a gépen keresztül telefonálni is, hiszen hallom és mikrofonja is van. Ugye?


Köszönöm szépen. Ma szeretném megvenni, remélem érkeznek addig válaszok. Az aggaszt nagyon, hogy fog-e kapcsolódni a géphez vagy mi lesz...


2010. jan. 9. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Van hozzá vezeték,csak a képen nem látod.Nyugodtan vedd meg,igaz nem a legjobb minőség.Egy csevegő programot kell letöltened és használnod,hogy valakivel beszélgetni tudj.(Msn,Skype)
2010. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el,hogy vezetékes,illetve mobiltelefonokat ingyen fogsz tudni hívni.
2010. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor már csak azon aggódom, hogy mi lesz ha megint nem lesz elég hosszú a vezeték :D


Mnsem van, a skype-on gondolkodtam már de azzal fel lehet hívni mobiltelefont is? Mert én családtagokat szeretnék ingyen hívni a számítógépről, nem olyat aki szintén gép előtt van.


De köszi a gyors választ ;)

2010. jan. 9. 08:17
 4/6 A kérdező kommentje:

08:16 miért, ilyen akkor nem létezik?

Na így hiába örültem...

2010. jan. 9. 08:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én írtam a két előző választ.A Skype-n lehet telefonokat hívni,ha előfizetést vásárolsz.De te nem így gondoltad.
2010. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem :D De köszi szépen a tájékoztatást.
2010. jan. 9. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!