Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot vennék, de hol lenne...

Laptopot vennék, de hol lenne érdemes?

Figyelt kérdés

Tehát részletre szeretnék laptopot venni, hol tudnék venni jó értelmes laptopot lehetőleg normális áron? Hol olcsóbb?


Eddig az euronicsba találgattam már jót jóáron.


2014. júl. 20. 22:41
 1/6 A kérdező kommentje:
és ami nagyon fontos milyen márkájút szabad cska venni?
2014. júl. 20. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Igazából mindegy hol veszed, és különlegesen rossz márkák sincsenek a piacon. Tehát ha a konfigurációü megfelel (elbírja a Win7-et, 4GB+ RAM, 500GB+ HDD) akkor szerintem megveheted.
2014. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
Computer imperium-nál elég jó árba vannak.Lenovo,Dell én ezeket ajánlom.
2014. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyiért akarsz gépet venni és mire? Mert teljesen más konfig kell annak, aki új gépet akar és játszani akar rajta vagy akinek jó a használt is és irodai munkára használja.
2014. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kb 150E+-15E ft körül gondolkodok max.


netezés film stb és játékra használnám. tehát játék szempontot kellene nézni. nem kell egy erőmű de ne legyen kaka. így nagyjából egy ilyen tudásút szeretnék venni. (csak sajnos itt nincs részletfizetés)


[link]

2014. júl. 22. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Radiumot felejtsd el, sokszor nem magyar gépeket árulnak, amiknél problémás lesz a garancia.


[link]

2014. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!