Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop fejlesztés! Mennyivel...

Laptop fejlesztés! Mennyivel lesz jobb?

Figyelt kérdés

Szeretném fejleszteni a laptopomat! Mármint hogy szeretnék bele venni egy 8gb-ram-ot a 2gb alap helyett!

meg win7 helyett win 8-at szeretnék majd rá rátölteni 32-bit-ről 64-bit-re, és az lenne a kérdésem hogy ez hogy foglya változtatni a gépem gyorsaságát? Mármint hogy jobb lesz-e egyáltalán, meg ha igen akkor miben

és mikor? a játékok kicsit gyorsabbak lesznek? pl:minecraft?



2014. júl. 22. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A 8gb valtas a 2 helyett, az fog gyorsitani rajta, kevesebbet fog swapolni, meg minden.

A w8-ra valtas fogalmamsincs.


De a jatekok nem leszek gyorsabbak.

A minecraft meg, az hova gyorsuljon?

2014. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikori a gep? Ha 2 van alapbol, akkor gondolom regebbi, elobb gyozodj meg rola, hogy fog tudni kezelni 8 gigat. A Win8 szerintem nem lesz gyorsabb, a Win7 64 megteszi.
2014. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem olyan nagyon régi, még újonnan vettem 1-2 éve!

honnét tudom megnézni hogy tud-e kezelni 8gb-ot?

2014. júl. 22. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyarto hivatalos oldalan kell irja. De amugy en gondoltam, hogy 4-5 ev korul lehet, 1-2 evesnel szerintem mar nem lesz problema a 8 gigaval.
2014. júl. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem, jah és mi a különbség a 32bit-esnél és a 64bit-esnél?

mivel jobb a 64bit-es?

2014. júl. 22. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
a 64 bittes leginkabb abban jobb, hogy kepes 4gb-nal tobb memoriat is kezelni.
2014. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!