Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-book-olvasót vásárolnék,...

E-book-olvasót vásárolnék, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
A lányomnak szeretnék születésnapjára venni egyet, de ilyen téren nem vagyok túl képzett. Tudnátok segíteni? Milyen márkát vagy milyet ajánlanátok? Körülbelül mennyi pénzt érdemes erre költeni?

#e-book-olvasó
2014. júl. 22. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Kindle 5

15-25között újonnan. És az a legjobb.

2014. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2014. júl. 22. 23:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit meg tudnál mondani, hogy milyen boltban keressem?
2014. júl. 22. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Vatera.hu


Mi tőle vettük: Ladislao8

Teljesen korekt, megbízható eladó, majd 6000eladása van...


[link]


Konkrét boltot nem tudok, ahol árulnák. De gondolom madia markt-ban, vagy Alexandra könyvesboltokban lehet kapni.

2014. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd a héten benézek egy-két szaküzletbe, és ha mégsem találnék, akkor a vatera lesz. :)
2014. júl. 22. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Esetleg mg az Extreme digitalnal lehet van.

Arra figyelj,hogy reklámmentest vegyél.sokkal jobb akárki akármit mond.

2014. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ladislao8 eladót én is ajánlom. Majdnem egy éve vettem tőle egy kindle 6-ot, ami sajnos tönkrement, de küldte a cserét ahogy a garanciában megígérte. :)

Én meg azt mondom hogy semmiféleképpen NE reklámmenteset vegyél. Ha veszel egy reklámosat, felregisztrálod az amazonnál, írsz nekik email-t vagy beszélsz velük live chaten reklámmenteset csinálnak belőle teljesen ingyen és így spórolsz 5.000Ft-ot. :)

2016. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!