Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan gyerekjáték,...

Létezik olyan gyerekjáték, ami egy kormányból és kapcsolókból áll, mintha buszt vezetne és nyitná az ajtókat az utasoknak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 14:58
 1/2 anonim válasza:

Ha olyant keresel amin tényleg saját kezűleg nyomkodod a kapcsolókat és kormányzol, olyan nincs. Pontosabban van, de nem a "megveszem a tescoban" kategória, hanem egy gyakorló szimulátor azoknak, akik buszvezetőnek tanulnak. Ha ügyes vagy csinálhatsz otthon is műszerfalat és rákötheted a gépre. Viszont vannak otthonra is billentyűzettel, egérrel irányítható szimulátorok. Tescoban spárban vagy komolyabb szimulátor boltokban (pl. 576) pár ezer forintér megvehetők. Leginkább az OMSI-t vagy az OMSI2-t ajánlom, DE:

1. mindkettőnek viszonylag magas a gépigénye

2. ez nem igazán gyerekjáték. Tehát nem biztos, hogy mondjuk egy 5 éves gyerek könnyen elboldogul vele, mert igen sok a gomb, motorindítás, sebességbe rakás stb.

2014. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, de én nem számítógépes játékra, és nem komoly szimulátorra gondoltam.

Nevezzük szimulátor szimulátornak. ;)

2014. júl. 27. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!