Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemények erről a laptopról?

Vélemények erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Közepes szinten értek a laptopokhoz.


[link]


Videó-képszerkesztésre, filmnézésre, általános dolgokra (netezés, word) használnám. Az ASUS, mint márka a kedvencem, szóval nekem nagyon szimpatikus ez a készülék.


(+ Tudom, hogy nincs rajta op.rendszer, mert úgy gondoltam, felesleges arra is költenem, mert már egyszer megvettem egy Windows 7 telepítőlemezt.)


Szóval ti mit gondoltok erről a laptopról? Illetve mit gondoltok, mik benne a gyengeségek?



2014. júl. 23. 15:41
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom hogy videoszerkesztésen mit értesz, de ha nem akarod hogy hetekig editálj akkor ahhoz kevés ez a ram mennyiség, és a videokari. Mire egy intel megcsinál egy combosabb filmes műveletet simán megőszülhetsz. Az is biztos hogy 8 giga alapvető feladatokra tökéletes, de nagyon nagy gatyaszaggató teljesítményt ne várj tőle, csak stabilitást, ami évekig kiszolgálhat - persze ha nem kapsz vérszemet vele. :) Amúgy persze ez csak alap, konzumer kategória.
2014. júl. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!