Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vizet kapott a laptomom a...

Vizet kapott a laptomom a billrntyure omlott keves viz es azota nem mulodik a billenytuk mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 18:19
 1/5 Peety28 ***** válasza:
Először is ne erőltesd a gépet. Kapcsold ki és várd meg amíg szépen kiszárad. Javaslom hogy holnap tedd napfényre és estefelé próbáld meg bekapcsolni. Legtöbbször ha kiszárad megy utána, de addig ha a gépbe is bejut a víz működés közben abból nagyobb baj lehet.
2014. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
eddig mukodott rendesen azatan kikapcsoltam.es most probaltam bekapcsolni de ahogy keri a jelszot nem mukodnek a billentyuk
2014. júl. 23. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Barmilyen elektromos keszuleket ha viz er aramtalanitjuk, amennyire tudjuk szetszedjuk es hagyjuk 1-2-3 napot szaradni. Ezutan megprobaljuk elinditani es jo eselyunk van, hogy nem lesz maradando problema. Amennyiben nem igy jarunk el es egybol inditani/hasznalni probaljuk konnyen okozhatunk rovidzarlatot a keszulekben, nagyon rossz esetben peldaul hasznalhatatlanna teve azt. A te esetedben en megprobalnam 1-2 napot bekenhagyni, hatha kiszarad es szerencsed van es meg mindig mukodokepes lesz. Ha pedig nincs szerencsed es a billentyuzeted megment, az 10-20 ezer kozotti oszegbe fog fajni korulbelul.
2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

En mar ontottem a laptopomba vizet, kavet, youghurtot, szoval gyakorlott vagyok.

A folyadek, es a kulonbozo ragacsos etelek altalaban maadando kart okoznak a gepben.

Ha viz kerul bele legjobb szaradni hagyni 24-48 orat, de ha a billentyuzet nem mukododik, mar nem is fog.

A legolcsobb egy kulso billentyuzetet hozza csatlakoztatni kb 2-3000 ft es jol mukodil. :-)

2014. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
USB-s billentyűzet. Vagy rendelsz bele másikat, de az 10-20e HUF lesz...
2014. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!