Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Iphone...

Mi a véleményetek az Iphone 6-ról? Ti vennétek ilyen telefont?

Figyelt kérdés

nekem nem csak álom, mert megengedhetem majd magamnak, karácsonyra szeretném vele meglepni magam, leginkább olyan válasz érdekelne aki használt már Iphone-t, és mi a véleménye róla.

Jelenleg Samsungot használok, de szeretnék egy minőségi, prémium telefont, és sokáig megtartani.



2014. júl. 26. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis, kitől vársz normális választ? Még azt se lehet tudni hogy mikor fog megjelenni, eddig csak pár fotó és számadat van róla.
2014. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem létezik jelenleg iPhone 5, így nem tud róla senki sem véleményt mondani.

Amiről lehet véleményt mondani, az az iOS 8, amire még Android fanként is azt mondom, hogy nem lett rossz, kezdi behozni a lemaradást. Illetve a pletykákról lehet véleményt mondani, ha lesz 4,7"-es iPhone (és biztos vagyok benne, hogy lesz), akkor már egy korrekt telefon lesz, hisz a korrekt, csúcs minőségű hardver eddig is megvolt, csak eddig gyerekeknek méretezték.

2014. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!