Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a laptop 22e ft-ért milyen?...

Ez a laptop 22e ft-ért milyen? Megérné vagy gagyi?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 27. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha minden "gyári"(vagy közeli) 22ezerért...AZONNAL MEGVENNI.:)

2014. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jó,köszi!! :)
2014. júl. 27. 17:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Gyári állapotú,karcmentes,heti 10órát volt max használva,aksija kb 1órás.Jön a baba hamarosan,ezért sürgősen eladó,kell a pénz. :)
2014. júl. 27. 18:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a gyorsan kell a pénz duma nagyon ismerős, amikor használt mobilt vette, akkor is ezt mondták, de utólag kiderült hogy van egy csomó rejtett hibája.

Ha jól működik, akkor megéri.

2014. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenre konkrétan rákérdeztem,állítólag baja nincs,de ha valami oknál fogva nem passzolna a dolog,magyarán átver,nem leszek lusta feljelenteni.. Addig is kivárom az eseményeket :D
2014. júl. 27. 20:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi átverés, egy ennyi idős számítógép, ilyen hárdverrel pontosan ennyit ér. Egyébként, ha átlagos dolgokra akarod használni, mint netezés, filmezés, zenehallgatás, akkor tökéletes. Ha viszont játszani is szeretnél, akkor azonnal felejtsd el, ahhoz borzasztóan gyenge.
2014. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D -.- szép volt,jó volt,átvertek! A pénzt elutaltam,laptop nem érkezett meg.Törölte magát mint felhasználó az oldalról,utalás után pedig semmi nemű üzenetemre nem reagált.Ma megyek a rendőrségre feljelenteni!Szerencsére számlaszám,név stb megvan,+ a beszélgetés és a hirdetés kinyomtatva.Mint ismeretlen tettest feljelentem(nehogy vissza tudjon ütni).Ha nem is lesz eredménye is megteszem,nem nagy fáradtság ha már így átvert,semmire való tekintettel.Szóval megteszem a kötelességem most délután.Ennyi,veszteni nagyobbat nem vesztek vele.
2014. júl. 31. 11:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Ééés meg is tettem a feljelentést!
2014. júl. 31. 17:55
 9/12 anonim válasza:

és milett?

elfogták aki átvert?

visszakaptad a pénzed?

2014. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel szabálysértésnek számít 50kp alatti csalás, polgári peres eljárás keretében lehetett folytatni az ügyet. Én persze igényt nyújtottam be rá, nem hagyom magam, na meg fiatal vagyok ráérek perelni:) Sőt még költségtérítést is tudok kérni utazásra stb. :D
2014. aug. 28. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!