Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet jó lézer pointert...

Hol lehet jó lézer pointert venni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami kilométerekről is jól látszik. (Tudom, hogy van ilyen csak nem tudom milyen üzletekben lehet hozzájutni)
2008. aug. 4. 18:48
 1/6 anonim válasza:
Attól függ mire akarod használni. Mert vannak brutál pointerek amig képesek elsugározni 20-30km-t is. Nyilván már veszélyes is lehet. Ezek a fajták a vatera.hu oldalon találhatóak. Áruk is drága, mert kb 50-100.000Ft között mozog. Van zöld, kék, piros ha jól tudom. Ezek tényleg ultra brutál lézer fények s mérete is csak golyós toll méretü. Viszont vannak előadásokra szánt pointer amelynek kb max 1-2 km a hatótávja, azok a media markt-ban kaphatóak. Minőségileg is jó. Nem holmi kínai szar.
2008. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem én vagyok a kérdező, de azért azt megkérdezném, hogy azok mennyibe kerülnek? Mármint amit a media marktban is lehet kapni.
2008. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A kérdező válaszol :) Láttam olyat ami 5-10kmig jó az 6000 forintba került, nos ha a media marktba 1-2kms van akkor szerintem maximum 2 ezer forint lehet. bár én még soha nem láttam a médiában ilyesmit.
2008. aug. 4. 21:28
 4/6 anonim válasza:

Hali. a legjobban a zöld lézer fénye látszik el messzire.

5mW-os lézert már vehetsz 6ezer forint körül az Ázsia centerben. 50-100-150 mW-os vagy még ennél is nagyobb teljesítményű lézereket Neten tudsz beszerezni. 5mW-os lézerpointerem nekem is van eladó. toll alakú, 2db AAAelemmel működik,

4000HUF

2008. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Még egy kis segítség:

[link]

2008. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nálunk szokott ilyen ünnepség lenni és azon vannak ilyen lézer fény szerűségek. Pontosan nem tudom hogy milyen messzire megy de 1km biztos. De ezt lehet állítani ilyen szórt fényre is. Úgyhogy piacokon biztos lehet venni mert ezwk ilyen árusol.
2016. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!