Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol lehet Máltán venni angliai...

Hol lehet Máltán venni angliai konnektorhoz való adaptert?

Figyelt kérdés
Máltán vagyok, és kéne egy adapter, mert felraktak az ötödik emeletre, ahol nagyjából minden rosszabb, mint lent, pedig a szálloda elég jó. Van 5 konnektor, ebből 3 amerikai, 1 európai és egyet nem tudok, milyen. Az európai is jó lenne, de érintkezési hibás, vagy nem tudom, nem mindig működik, jelentettem már a recepción, de nem foglalkoznak vele... Szóval hol vehetnék Buggibában (vagy akár Vallettában, mert oda is megyek) olyan átalakítót? Nem figyelmeztettek, hogy kell ilyen adapter...

2014. júl. 27. 19:30
 1/2 Come back ***** válasza:
Keress egy műszaki boltot!
2014. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Valettában biztos fogsz találni boltot ahol árulnak. Végső esetben egy buszjegy árán kimész a reptérre és ott találsz de szerintem még lehet a szállodában is adnak ha kérsz. Szokott lenni. Sok sikert
2014. júl. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!