Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti mennyit fizettek T-homnak...

Ti mennyit fizettek T-homnak a csatornakert meg az internetert, meg a telefonert? Miert olyan dragak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én havonta 5750-et fizetek. Netmánia M (névlegesen 20/1Mbit/s), alap IPTV, alap telefon, utóbbin csak hívást fogadok (hívni mobilról szoktam).
2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy nem hiszem, hogy ez drágának számítana. Lehet hogy Digi 1-2 lakótelepen kedvezőbb áron kínálja portékáját, de nem véletlenül csak ott szolgáltatnak értelmes minőségű netet: ott éri meg a legjobban a hálózat kiépítése...
2014. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen hülye kérdés már, T-Home honlapján megnézed az árakat, és kész.


Hogy miért drága? Először is kiépíteni a hálózatot nem olcsó, aztán azt karbantartani, az irodában dolgozókat is ki kell fizetni, stb.

Természetesen nem kerül az ennyibe, nagyon sok hasznuk van ezen, de hát haszonért dolgoznak az emberek és a cégek is.

2014. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyszer volt 7 ezer,azutan 9 ezer,es most mar 12 ezret fizetunk!!ez mar sok egy kicsit,amikor az ember szerzodest kot veluk egy az ar azutan folyton emelkedik...
2014. júl. 30. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a hűségidő lejár, akkor megemelik a havidíjakat. Nem erről van szó?
2014. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekunk meg nem jart le a husegido.
2014. júl. 30. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Ez biztos így van? Csak mert nagyon szar üzleti döntés lenne, ha ezt így csinálnák.

Ha már nincs hűségidő, akkor bármelyik pillanatban lemondhatá valaki a szolgáltatást, és átpártolhat máshoz, az árak emelésével pont ezt érnék el.


Ha viszont még nem járt le a hűségidő, akkor emelhetik az árakat, mert úgy sem mehet át más szolgáltatóhoz.

2014. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: tapasztalatból írtam, velem így csinálták. Valóban kockázatos, de én pl újra hűséget kötöttem, mert nem volt jobb alternatíva. (Szerződéshosszabbításomat követő hónapban jött a UPC, miután legalább egy éve rebesgették, hogy hamarosan jönnek. Örültem nekik.)
2014. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!