Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet telefonról nyomtatni?

Hogy lehet telefonról nyomtatni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy valahogy lehet csak azt nem tudom hogy hogy!

Hp nyomtatóról van szó és samsung telefonról nyomtatnám!

Milyen program kell a telefonra hozzá és hogyan lehet a telefont a nyomtatóhoz csatlakoztatni?

A nyomtató wifis csak nem tudom a wifit hogy kell használni rajta!

Előre is köszi a válaszokat!



2014. júl. 31. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem először is, éleszd fel a nyomtatót. próbáld rávenni, hogy észlelje a wifit, és ezt örömmel jelezze is neked...

aztán ha csúcsmobilod van, megfelelő progival, akkor már gyerekjáték valamit kinyomtatni..persze pdf formátum, stb..

de ezt fel kell hogy kínálja a teló úgy, hogy közben észleli a nyomtató vágyakozását wifin keresztül..

DLNA,NFC,stb...



szerintem.

2014. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ?

Hát az van hogy rájöttem a nyomtató wifiére meg szedtem le progit is a nyomtatáshoz, csak sajnos nem tudom a nyomtatóval összehangolni a telefonomat mert nem is tudom hogy kell sajnos.

2014. aug. 5. 08:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választhoz a kérdőjel véletlen bocsi! :)
2014. aug. 5. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!