Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha valaki leszeretne nyomoztat...

Ha valaki leszeretne nyomoztatni IP cim alapjan a rendorseggel. Es en negvaltoztattam az IP cimem akkor mar nem tudnak lenyomozni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

1. Jóskapista nem fog téged "lenyomoztatni" a rendőrökkel. Nem kutyák ők, hogy uszítsák őket. Ha bűncselekményt követtél el, az már más.

2. Ha bűncselekményt követtél el, akkor minden további nélkül meg tudják állapítani, hogy abban a pillanatban melyik előfizető használta azt az IP címet.

2014. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Baratnom csinalt egy faket a csajrol akit utal...es negvaltoztattam neki az ip cimet mert a csaj irta h volt bent a rendorsegen ma hogy kinyoztassa h ki csinalja..remelem h tenyleg nem nyomozzak le :/ ez buncselekmenynek szamit? Vegulis a kepi nyilvanosak...tehat nem gondolom h az lenne
2014. júl. 31. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Le tudják ha nagyon akarják, bár a hazai rendőrséget egyszer megkerestük ebben a témában, mivel nagy mértékű hackelés volt egy IP címről, sajnos elég kiábrándító válaszokat kaptunk arra vonatkozóan, hogy bármi eredménye is lenne a kutataásnak. Persze ha a Te otthoni IP címedet adott esetben talán könnyebb visszakeresni, ha nincs fix IP címed, akkor meg sokat változik, de a szolgáltatótól elvileg meg tudják szerezni.
2014. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Drága barátom, de bizony.

Ez bűncselekménynek minősül.


Ha valóban tett feljelentést, akkor az "okos" barátnőd igen csak rábszott.. (személyiségi jogok megsértése)


Gondolom írogatott is a csaj nevében, és más dolgok..


Gratulálok, ennyi ésszel életben maradni..nagy kihívást jelenthet.

2014. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen irogatott de nem ugy a neveben hanem normalis dolgokat...csak irogatott emberekkel.azt mondta ennyit csinalt...enis ugytudtam eddig h az ilyenekkel altalaban nem foglalkoznak a rendorok mert h kis ugyek
2014. júl. 31. 22:36
 6/10 anonim válasza:

Te se lehetsz egy nagy észkombájn, kedves előttem válaszoló :)


Kérdezőnek, nem kell aggódni, ugyanis az, hogy a te gépedről történt mondjuk egy oldal készítése, az még nem bizonyítja egyértelműen, hogy ki volt. Lehetett családtag is, akire meg nem vagy köteles vallani. A gép közös és kész.


De még ha meg is van a tettes, igen nehéz bíróságon mondjuk személyiségi jogok megsértése miatt pénzt kicsikarni, mert az összegszerűséget mivel igazolod?


Magyarországon ez nem divat, hogy kártérítéseket fizettetnek minden semmiégért, az az USA :)

2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) csak nem szeretne egyaltalan rendorsegre menni meg nem szeretne ha megtudnak az emberek...egyebkent ő kulfoldon lakik nem MO-n akkor is letudjak nyomozni? :)
2014. júl. 31. 22:41
 8/10 A kérdező kommentje:
egyébként még annyi hogy én azt hittem hogy ahhoz hogy kinyomozhassák kellene valami engedély..mármint egy magyar rendorség hogy tud lenyomozni facebook alapján email címet? bocsi ha hulyeséget kérdezek de nem értek ehhez :S
2014. júl. 31. 23:06
 9/10 A kérdező kommentje:
*IP cim
2014. júl. 31. 23:49
 10/10 t Arnold válasza:
figyu ilyen kis ügyekel nem foglalkoznak ha most abba hadjátok!de egy sima hecker is le tudja nyomozni a címet....
2014. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!