Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Crivit márkájú (Lidl-es)...

Crivit márkájú (Lidl-es) pulzusmérő órámat nem tudom beüzemelni, a pulzusmérő funkció nem akar életbe lépni. Van aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 00:03
 1/3 anonim válasza:

Szia,


Jobb felső gombon a HRMet kell kiválasztanod s ha a mellkasodon van öv akkor mutatni fogja.

2014. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, segíts nekem kérlek, sikerült beindítanod?

Én ma vettem..de küzdök vele..

Illetve olyan tanácsot szeretnék kérni, kb egy órát használtam, ill a kezemen volt és az üveglap alatt apró szöszök jelentek meg.., hogy a felsőmtől vagy mitől nem tudom, de tök ideges vagyok, mert nekem ez a 6e ft is sok volt,pláne ha vízálló és közben már az apróbb szöszök is bementek...szóval segíts neked van ilyen az órádnál?

Itt görcsölök rajta,hogy vissza vigyem e vagy mi legyen..és nem tudom eldönteni, mert ez az egy db volt a boltban.

Köszi, írj kérlek.

2015. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem nincs hrm vagy milyen gomba és funkció..kismilliószor átfuttattam már a dolgokat rajta, többször beprogramoztam, már az elemet is kicseréltem a mellkas mérőben de nem működik, mit rontok el...?
2015. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!