Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Már egy ideje nem indult...

T Arnold kérdése:

Már egy ideje nem indult rendesen a gépem pl nem kapcsolta be mindig a monitort. Miez? (több lent)

Figyelt kérdés
egyik reggel bekapcsoltam..és kikapcsolt mint ha áramszünet lenne.. de aszem a táp vagy mi az ott iszonyatosan meleg volt.

2014. aug. 1. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
ahol az áram megy be ott volt nagyon meleg,asszem azt nevezik tápnal..
2014. aug. 1. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Rossz a táp, ki kell cserélni, ha így próbálod bekapcsolni, leéghet az egész gép. Akkor pedig dobhatod ki.
2014. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem.. most már be se kapcsol.. szétszetem a tápot és kormot.találtam bene akkor.most nagy az esély hogy új gép?
2014. aug. 2. 11:55
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg megtudom valahogy nézni hogy a gépnek lett e valami baja vagy csak ak ha új tápot veszek?
2014. aug. 2. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!