Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A 4.4.2-es androidos samsung...

A 4.4.2-es androidos samsung galaxy tabletem magyarosítása lehetséges?

Figyelt kérdés
Alapból nincs benne magyar nyelv,már nagyon sokat keresgèltem, de még nem találtam semmi hasznosat. találtam language enabler appokat de egyik se működött (valamelyik azt irta, hogy csak régebbi androidon működik , vagy azt, hogy ,, i can not acquire Root acces".).Még azon gondolkoztam, hogy launcher tegyek rá (pl. go launcher) de eddig egyik se változtatta meg a nyelvet (főleg nem magyarra). Arra is gondoltam, hogy másik softwaret teszek rá, de azt csak végső megoldásként alkalmaznám, mert féltem a garanciát. Nagyon örülnék a segítségnek, már tényleg régóta szöszölök vele.

2014. aug. 3. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha itt vetted volna akkor lenne rajta magyar, ha meg kintről van akkor a garanciáztatás szinte lehetetlen. Más rom kell rá amiben van magyar is.
2014. aug. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!