Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy "t200 full hd digital...

Van egy "t200 full hd digital camcorder" kamerám aminek az aksija kb 1 órát bír ki de nekem minimum 24 órát kéne bírnia úgy hogy közben folyamatos videózok. Van erre valamilyen ötletetek?

Figyelt kérdés
Eddig úgy oldottam meg ezt hogy folyamatosan töltőn volt de most nem leszek konnektor közelben ezért kéne valamilyen más ötlet.

2014. aug. 5. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg 23 hozzavalo akksival? Amugy szerintem nem talalsz olyan keszuleket, ami 24 orat videoz neked egyhuzamban.
2014. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ha kicserélem az aksit akkor ki kell kapcsolnom amúgy meg 3 aksi akkor elég lenne mert akkor körforgás szerűen folyamatosan tudnám cserélni csak el kéne futni hogy feltöltsem



én valami külső töltőre gondoltam csak nem tudom hogy ezekkel meddig bírná

2014. aug. 5. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!