Laptop100. 000 alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy laptopt, lehetőleg 100.000 alatt, szerintetek melyik a legjobb választás? Főképp zene, film, esetleg játékra használnám, de nem a legnagyobb grafikás játékokat. A segítséget és tanácsokat, köszönöm! :)

2014. aug. 8. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen játékról, meg milyen minőségű filmekről van szó.
2014. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapad, operációs rendszer nélkül.
2014. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használtan vennék lenovo-t.
2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wifi mennyire fontos? Mert ha az, akkor a Lenovót hanyagold. Én azt vettem, és a szokásos 2-3 csík helyett itthon csak 1-et látott, az is néha eltűnt. Visszavittem, azt mondták, hogy hibás és kaptam helyette egy másik ugyanolyat, de az is pont olyan gyenge volt. Aztán kicseréltettem más márkájú laptopra (Acer), és annak már normálisan működött a wifije. Fórumokat nézegettem, és sok rosszat lehet olvasni Lenovo wifikről, nem csak annál a típusnál, ami nekem volt.
2014. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem működik a wifije, csak éppen csupa kódoltat lát.
2014. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!