Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki, aki nagyon ért a Sony...

Valaki, aki nagyon ért a Sony Vegas 10-hez, elmagyarázná a lehető legegyszerűbben, de egy részletet sem kihagyva, elmondani, hogy hogyan kell vele videót készíteni?

Figyelt kérdés
eddig nem nagyon tudom használni,viszont nagyon szeretnék ilyen jellegű: https://www.youtube.com/watch?v=nTWqss0Pzwg és ehhez hasonló filmekből,sorozatokból összevágott videókat csinálni... Valaki segítseeen..!! :(

2014. aug. 10. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan filmeket használsz, amiket a Vegasod be tud olvasni (ez mindenfélétől függ). Lehúzod a timeline-ra egy üres részre, kikeresed azt a kockát, ahonnan akarod, ott rákattintasz a filmre, nyomsz egy s betűt, ugyanezt a végével, és akkor van egy darabod, amit használni akarsz, azt bal gombbal egy másik sávra húzod, aztán amikor sok ilyen összegyűlt, sorba rakod. Ha átúsztatás effektet akarsz, akkor egymásba húzod az egyik klip végét és a másik elejét, és megcsinálja magától. Alápakolsz egy zenét egy sávra, azt kiszólózod, hogy a többi szar hangja ne zavarjon, aztán amikor készen van, kiexportálod, és ennyi.
2014. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm az előzőnek!!:)

(és elnézést,amiért helytelenül írtam le a mondatot,de nagyon siettem:D)

2014. aug. 11. 00:35
 3/3 anonim válasza:
Jaj, pont olyan vagy, mint én voltam! Imádtam Tina (Whisper) videóit, miatta kezdtem el a sonyt használni. :D Egy év alatt bele lehet tanulni :)
2014. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!