Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a routerhez veszek egy...

Ha a routerhez veszek egy repeatert, akkor a repeater által leadott jel a felére csökken, de ha a repeater és a router közé ülök le, ott is a fele lesz a net gyorsasága? Remélem értitek.

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nem csökken le a sebessége a netnek, az egésznek az a lényege hogy olyan helyre kell tenni a reapetert ahol még van rendesen net, ugyan úgy mint én csináltam csak én routerekkel: kb 30 méterig volt meg a maximális le és feltöltési sebességem, és mivel kint a porta másik végébe kellett a net így az egyik routert letettem 20-25 méterre az elsőtől, a másodikat meg picit távolabb mert annak nagyobb a hatósugara és így megvan mind a 15/1 mega kint a kert végében is...
2014. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 30. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:
és így nálam az utolsó routerig végig megvan az a sebesség mint ha kábellel kötném magam rá a modemre, sőt még az utolsó routertől is tudok távolodni laptoppal mert még annak is rájön pluszba a hatótávja na meg persze a köztes helyeken is megvan rendesen a net, csak az a lényege ha középen helyezkedek el hogy mindig arra kell kapcsolódni ami közelebb van hozzám... ha kint vagyok a kert végébe akkor meg a harmadik routerre kapcsolódok mert az van a legközelebb hozzám
2014. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!