Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol tudok Tabletet vásárolni...

Hol tudok Tabletet vásárolni Szegeden?

Figyelt kérdés
van egy 40000Ft-os ajándékutalványom. Az elvárásaim a következők: 9-10 inch legalább 1Gram, 2 mag, HDMI kimenet. A média marktban voltam de nem nagy választékuk van. A honlapjukon láttam néhany nekem megfelelőt, de az eladó annyit mondott hogy az másik cég, semmi közük hozzá, viszont az ajándékutalványomat neten nem tudom elkölteni. Kérem segítsetek, hol tudnám levásárolni és hol van nagyobb választék. Köszönöm.

2014. aug. 12. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
edigital elvileg van Szegeden is, ha hihetek a google-nek (Dugonics tér 11.), náluk könnyen lehet, hogy nagyobb a választék, mint az MM-ban, csak kérdés, hogy beváltanak-e ilyen utalványt, utána kell érdeklődni, amitől sokkal több, mint bolt, hogy nem lasszóval kell befognod az eladót, s valóban szakmailag felkészültek, ha beváltják felesleges ajánlgatnom, rájuk bíználak, ha felsorolod az elvárásaidat, (esetleg ők is mondanak majd olyan szempontokat, amiket nem szabad figyelmen kívül hagynod) biztos vagyok benne, hogy tudnak segíteni a választásban. Annyit azért elmondanék, hogy 40e árkategóriában inkább 8 colos eszközök irányába nézegess, mert 9-10 colosok hardveresen eléggé elavultak ebben az árkategóriában.
2014. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így teszek.
2014. aug. 14. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!