Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fülhallgatót érné...

Melyik fülhallgatót érné megvenni?

Figyelt kérdés

E 3 közül kéne választani:

[link]

Indokot is légyszi..



2014. aug. 14. 04:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a EX38IP-t választanám, mivel a legocsóbb. Nem éri meg drága fülhallgatót venni, mivel nagyjából mind egyformák és hamar tönkremennek. Csak a paraméterei legyenek kb. megfelelőek és az ára.
2014. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ekkor baromságot még nem hallottam.

"mivel nagyjából mind egyformák"


Alig találni két olyan fülhallgatót, ami ugyanúgy szól.


"hamar tönkremennek"


Pont ezért kell drágát venni, azt egyszer megveszed, és évekig nem lesz baja. Megveszed a párezer forintos szart nem is csoda, hogy hamar tönkremegy.


"Csak a paraméterei legyenek kb. megfelelőek"


A paraméterek semmit sem jelentenek a fülhalgatóknál, csak a paramétereket nézve a fülhallgatók 90%-a megegyezik, de gyakorlatban a hangzásuk nagyon különböző.


Egyébként egyik fülhallgató sem valami jó ezek közül, vagy legalábbis van ezeknél sokkal jobb, ha tudsz külföldről rendelni akkor tudnék pár sokkal jobbat ajánlani.

2014. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igaz, nekem volt egy fasza JBL fülesem, egyszer ki lett mosva és még így is bírta több mint egy évig..

Külföldről nem tudok rendelni, de ha tudsz valami jót amit media marktban meg lehet venni vagy neten rendelni Mo.-ról akkor érdekelne, egy ilyen 6000-10000 ft ár körül.

2014. aug. 14. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Árukeresőn nézegettem milyen a kínálat, ezeket érdemes meglesni azok közül:

Philips SHE8000

Philips SHE9800

JVC HA-FX40 (egyébként én erre szavaznék)


Még lehet lenne más is, hirtelen ennyi.

2014. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!