Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja van a számítógépemnek?

Alcatraz6768324 kérdése:

Mi baja van a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Játszottam a Dead Island Riptide játékkal majd hirtelen be akad a hang ,ilyen golyószóróra hasonlított,aztán le állt az origin,majd a dead island és a steam is.Újra elakarom indítani a játékot erre kiírja azt hogy nincs telepítve a játék,újra indítom a gépet és erre a win8 csak kezdő képernyőt ad ki és a sarokba húzom az egerem akkor ott tudok még tevékenykedni.Semmitsem ad be csak a win8 kezdő képernyőét de ottsem mutatja a dolgokat,csak annyi van ott hogy kezdőképernyő,mibaja lehet?

#számítógép #Windows 8 #nem ad be semmitsem a gépem
2014. aug. 14. 20:41
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges, hogy újra kell telepíteni a gépedet, mert egy játék is hazatudja vágni a gépedet, akár egy vírus. Én velem is csinált már ilyet a gép, a Counter Strike 1.6v-sal játszodtam, és egy pillanat alatt össze omlott az egész rendszer. Problémák léptek fel a telepítés során is, mert a mester 4 db cd-vel probálkozott, mire elege lett, és hozott egy másik harddiscet a régi mellé,...
2014. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az se mindegy, hogy 8, vagy 8.1. Ha csak a 8 van fent, akkor frissíts 8.1-re és frissíts minden driver-t is, mert nem lesz jobb a 8.0 újratelepítésével.
2014. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!