Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igaz az hogy abban a házban...

Igaz az hogy abban a házban vagy helységben ahol sok elektromos eszköz van ott sok kaktuszt kell tartani?

Figyelt kérdés

Nem sima cserepes virágokat hanem kaktuszokat.


Egy ismerősöm mondta, hogy sokat tegyek be mert hogy a kaktuszok összeszedik az elektro szmogot vagy mit, és hogy hatékonyabban tisztítják az olyan levegőt ahol sok az elektromos eszköz mint a sima virágok amik nem kaktuszok.



2014. aug. 17. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Urban legend level 99
2014. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hm?
2014. aug. 17. 08:26
 3/9 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a virágok tisztítják a levegőt, mert télen mikor bent vannak a szobában akkor ott abban a szobában sokkal jobb a lebegő ahol vannak mint egy másikban ahol nincsennek, de nem értem hogy a kaktusz miért tisztítaná jobban vagy miért jobb oda tenni őket ahol sok az elektromos eszköz?...
2014. aug. 17. 08:28
 4/9 anonim ***** válasza:
A kaktusz is cserepes virág szobában. :)
2014. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt tudom de én úgy értettem hogy kaktuszok, amik szúrnak és cserepes virág pedig minden más ami nem szúr...:D
2014. aug. 17. 08:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az ezotéria világa inkább, nem az Elektronikáé. Ezek csak illúziók, a virágaid sem tisztítják a levegőt, a kaktuszok meg még annyira sem az elektroszmogot. De az illúzió hasznos is lehet, nem kell feltétlenül elveszíteni, ha úgy érzed segít, tegyél be kaktuszokat, ártani nem árt.
2014. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazából ezt a kaktuszos dolgot most hallottam pár napja, ezt hogy a növények, virágok tisztítják a levegőt meg oxigént állítanak elő meg minden ezt már általánosban tanította a tanár virágot meg már sok éve tartok mert szeretem őket, és van jó néhány.. :D
2014. aug. 17. 08:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan jó ember vagy, hiszen aki a virágot szereti....:)

Lényeg hogy pusztán emiatt ne rakd tele feleslegesen kaktuszokkal a szobát, inkább olyanokkal vedd körül magad továbbra is, ami tetszik.

2014. aug. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen,ha villámháritónak használod.
2014. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!