Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha elfelejtettem...

Mit csináljak ha elfelejtettem a bankkártyám pin kódját?

Figyelt kérdés

Meg volt valami biztosnági kérdés is hogy mit kérdezzenek ha ezt nem tudom és arra sem emlékszem nagyon ősszevagyok zavarodva! Valki segítsen !!!!!!!!!!!!

Ugye a biztonsági kódnál tesznek fel egy kérdést ? SOS


2010. jan. 14. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
felhívod a bankot és megmondják. max bezúzzák a kártyádat és kérsz újat. ennyi.
2010. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Gondolkozz, gondolkozz nyugodj le. Ha többször is vettél ki a káttyáddal pénzt, azok a mozdulatok automatikusan oda irányítják a kezedet a számokra. Koncentrálj. Ha nem megy kövesd az automata utasításait.
2010. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Izgulj hátha eszedbe jut papirját nem tudod hol van?
2010. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keresd meg a cetlit amire felírtad,ott szokott lenni a pénztárcádban tudod,a bankártyád mellett:)
2010. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez az első kártyám és mostnai fizetésem még anyuéra ment de a következő az már erre fog de addig ugy is elrendezem ! DE! Van 2 variáció amire emlékszem és akkor lehet próbálkozni a gépnél ??????????????? vagy azonnal ki sem adja ha mondjuk az 1 nem jó?? Légyszives valaki irjon egy megnyugtató választ nem tudom mit csinálok már itt bőgök össze vissza :(
2010. jan. 14. 17:13
 6/13 A kérdező kommentje:
a szerződésen meg nincs is rajta kerestem de nem találtam ninc sehova felirva csak az eszembe van 2 variáció ezzel majd próbálkozom csak félek hogy ott marad a gépbe reggel megy a sok ember és nem tudnak majd miattam pénzt levenni :(:(
2010. jan. 14. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkaptad a kártyát,akkor elküldék vele a pin kódodat is.Nem emlékszel rá,hogy hová tetted azt a papírt?
2010. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nincs ehol esküszöm egy mappában van minden de sehol nincs rajta az a szám amire gondolok vagy egy másik furcsa szám ami talán az lehetne semmi mert ilyen blokk van amivel megadhattam vagyis iylen tranzakciósszám :(
2010. jan. 14. 17:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugi próbáld meg azt a két variációt, ha nem adja vissza a kártyát reggel menjél nyitásra. Légyszi ne pánikolj, Mi itt mind veled vagyunk!!! Hajrá!!!!És ha reggel kell bemenned vigyed azokat a papírokat amik nálad vannak,mert csak úgy tudod igazolni, hogy valóban tied a kártya. Drukkolok!!!!!!
2010. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

kÖSZI SZÉPEN ARANYOSAK VAGYTOK!:)

Megpróbálom este a 2 variációt:)

2010. jan. 14. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!