Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Véleményt kérhetnék a következ...

KTomi98 kérdése:

Véleményt kérhetnék a következő gamer konfigurációról?

Figyelt kérdés

Alaplap: gigabyte z77x-up7


CPU: intel core i7-3770k


Videókártya: 2db Asus GTX780 DC2 OC SLI


Gépház: Corsair Obsidian 750D


Táp: Corsair AX1200i


Merevlemezek:

-2db Kingston HyperX 3K 240GB SSD

-Toshiba 2TB 64MB 7200rpm HDD


RAM: 4db Kingston 8GB DDR3 2400MHz (32 gb ram ez a max!)


ODD: LG BH16NS40


Hűtés: Corsair Hydro H100i



Billentyűzet: Cyborg S.T.R.I.K.E. 7


Egér: Razer Ouroboros


Monitor: Samsung S24D390HL


Fejhallgató: Razer Tiamat 7.1


Nyomtató: Canon Pixma MG7150


Kamera: Logitech C920



2014. aug. 20. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Kamu a kérdés, gyanítom úgy kezdted, hogy megpróbáltál mindenből a legdrágábbat beletenni.
2014. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem kamu.. véleményt kértem csak, olyan nehéz felfogni?

nem mondtam semmi olyat, hogy az én pc-mről van szó

amúgy meg nem a legdrágábbak szerint válogattam, hanem tetszés szerint.. szerintem ez nem baj..

2014. aug. 20. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor a személyes véleményem:

-új gépet nem 1155-re célszerű építeni, hanem 1150-re, lehetőség szerint Z97-es chipsettel (elvileg ez Broadwellt is támogatni fogja). És pont emiatt találom kamunak: 110k-s ez az alaplap, gyanítom nem sok drágább van nála magyar piacon...

-1.2kilowattos tápra nincs szükség (max QuadSLI-nél)

-SSD-t nem tartom nélkülözhetetlennek egy főként játékra szánt gép esetén, mivel maximum a töltési időt csökkenti (már amennyiben oda telepíted a játékot és az OS-t), két SSD-t pedig végképp nem értem (adattárolásra inkább HDD-t célszerű használni)

-32GB RAM teljesen felesleges játékra, 16GB-ot sem használja ki egyelőre semmi sem

-beviteli eszközöket lehúzásnak érzem, én annak idején (mikor még CoD-oztam) 3 ezres alap MS egérrel teljesen jól elvoltam, persze megértem, ha valakinek kell az állítható érzékenység, de 120k-t ilyenekre elszórni erős túlzás.

-BD-író. Használ még valaki optikai lemezt, pláne adattárolásra? Egy külső merevlemez fajlagosan olcsóbb, és gyorsabb is. BD egyébként PC-nél adathordozóként pedig nem nagyon van használatban...

2014. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!