Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebayen ha rendelek cipőt es...

Ebayen ha rendelek cipőt es nagy akkor visszalehet küldeni?

Figyelt kérdés
Olyan írjon aki már rendelt... Es megbízható oldal?

2014. aug. 23. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vissza lehet küldeni, csak épp nem éri meg mert nagyon sokba kerülne a posta. Célszerűbb eladni és venni egy másikat.
2014. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van,mivel annyira olcsó tud lenni 1 cipő,ezért sokszor drágábban is eltudod adni ,mint amennyiért vetted.
2014. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendeltem már ebayről cipőt párszor.Sose volt gond a méretével..mivel tudom mekkora kell :)
2014. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A termek (ebben az esetben a cipo) leirasanal lesz olyan, hogy return. Ide jeloli meg az elado, hogy van-e visszakuldesi opcio vagy nincs. Ha az van, hogy no returns, akkor nem tudod visszakuldeni ha nem jot valasztottal. Az most mindegy kinek a hibaja, h a cipo nem jo rad, az elado nem fogja visszaadni a penzt, ugyh ne is kuldd vissza neki a termeket.

Ha azt latod leirva, hogy returns accepted, akkor vissza lehet kuldeni de te fizeted a visszakuldesi postadijat. Igy mar nem is biztos hogy megeri visszakuldeni, foleg nem Kinaba!


En csak olyan cipot veszek eBayrol, amit ismerek. Pl. Nike futo cipo, ami most van kezd szetmenni, ugyanezt a tipust/meretet megveszem eBayrol mert tudom, hogy a meret jo, vagy mas markak bizonyos modeljeit, amibol mar van otthon, vagy amit boltban fel tudok probalni.


De! pl. rokon felprobalt egy MBT-t az uzletben, megmondta nekem mekkor a meret, en kuldtem neki egy MBT-t abban a meretben, de egy masik model es az mar pl. szoritotta a rokont!


Nagy erteku (markas) cipot, ha nem vagyok biztos a meretben, akkor Amazonrol rendelem mert ott ingyenes a visszakuldes. (legalabbis nekem... nem Mo-n elek) de csakis az Amazon LLC altal arult termekekre vonatkozik az ingyenes visszakuldes.

2014. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!