Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik fülhallgatót válasszam...

Melyik fülhallgatót válasszam a 3 közül?

Figyelt kérdés

Ezt a hármat néztem ki:

[link]

[link]

[link]



2014. aug. 23. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek jobbak.

[link]


[link]

2014. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül a Maxellt vettem meg, használom is már jó ideje, és teljesen meg vagyok vele elégedve, igaz nem vagyok nagy audiofil.
2014. okt. 23. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Jómagam is Maxell Metalliccsel rendelkezem és ki merem jelenteni, hogy a legkisebb füldugókkal használva közel olyan szintű hangja van, mint mondjuk egy Beyerdynamic DT235 fejhallgatónak (tudom, mert rendelkeztem vele), ami árban ennek a 3x-osa. Összehasonlítottam egy Sennheiser HD555-el is, ami mélyek tekintetében jócskán alul maradt a Metalliccsel szemben(pedig a Metallics sem egy basszus erőmű, de amit kiad magából az éppen elegendő még a lüktetősebb elektronikus zenei stílusok élvezetére is), oké hangzás, dinamika, sztereo tér leképzés szempontjából érthető, hogy a HD555 diadalmaskodik, de azt is vegyük figyelembe, hogy az egy fejhallgató, ami ráadásul 10x annyit ér, mint a Metallics, ami egy fülhallgató, ráadásul előbbi nem hogy 10x olyan jól nem szól, de még dupla olyan jól sem. (mint írtam mélyekben a Metallics győz)

A Metallics ráadásul magas hangerőn is rendkívül élvezetes, kellemes a fül számára, mert némileg visszafogottabbak azon frequenciatartományai, melyekre az emberi fül érzékenyebb, főként a felső közép tartományban és magasakban érzékelhető némi visszafogottság, pont annyi, amennyinek jelenléte nem tesz fátylat a zenékben lévő részletekre, hanem kellő dinamikával engedi őket kibontakozni, a tere ugyan néha szűkösnek érződik, de ez általában a hallójáratos és zárt fejhallgatók velejárója is. Összességében kijelenthető, hogy a Maxell Metallics árkategóriájának a lehető legkiegyensúlyozottabb hangzását kínálja, ami jócskán túlteljesít sok nevesebb gyártó ezen termék árának többszöröséért kínált fül vagy fejhallgatókon is.

2014. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!