Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek a Casio, vagy a...

Szerintetek a Casio, vagy a Texas Instruments számológépek a jobbak? Konkrét példákat is várnék azoktól, akik valamelyik típust használják!

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 02:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Casiom van, 4,5 éve ugyanazt nyúzom, egyszer kellett benne elemet cserélni, Casio FX-95MS, egy kicsit régebbi fajta, viszont könnyen és hamar meg lehet tanulni a használatát, stapabíró (párszor koppant már szegény).
2010. jan. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
casio bár nekem sencor van de casio jobb mint a ti
2010. jan. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem ez a típus van és nagyon megvagyok vele elégedve sok mindent lehet vele számolni csak rá kell jönni.

[link]

2010. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Casio-m van és meg vagyok vele elégedve, mindent lehet vele csinálni. A Texas Instruments-ről pedig még nem hallottam.
2010. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
casio
2010. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem mind a kettő van, elég komolyak is (függvényt tudnak ábrázolni, kört stb..) De nincs köztük nagy különbség... Mind a kettő tud számolni. Mondjuk mostanában a TIt használom
2010. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Casio már pár évtizeddel ezelőtt is számológépeket készített. A másikról nem is hallottam.
2010. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Ti. meg évtizedek otta mikróvezérlőket, és elektronikai eszkőzőtőket gyárt. Jó esélyel volt olyan mobilod amiben ti. uC volt...


Számologéphez is hozászoljak nekem is casio van semmi gond nem volt vele. DE nem gondolonám hogy a ti termékkével is lenne bárminemű gond. Vedd amelyik tetszik.


üdv,

Attila

2010. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Casiom van már 10 éve (fx-82tl). És csak egyszer kellett elemet cserélni, mert a gyári csak pár hétig bírta.

És még nem igen találkoztam ennél gyorsabb számológéppel.

2010. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!