Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopot akarok venni, melyik...

Laptopot akarok venni, melyik márkát válasszam? (többi lent)

Figyelt kérdés
maximum kétszázezret akarok rászánni, olyasmi laptopot akarok ami egyaránt jó gamelésre, filmezésre, szóval egy jó vasat akarok venni, ami megérné az árát.. melyik márkában gondolkozzak, esetleg ha van tippetek, hogy mire gondolok, linket is elfogadok!

2014. aug. 29. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne márka alapján válassz, hanem nézz szét az aktuális kínálatban, és a paraméterek alapján nézd ki a megfelelőt.

Minden márka kb. ugyanazoktól a gyártóktól szerzi be az alkatrészeket, és gyakran ugyanabban a kínai üzemben is gyárttatja le a termékeit, csak más címkét, logót ragasztanak rá végül.

2014. aug. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apple, Dell
2014. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 savanyújóska ***** válasza:
90%
7***-os Delleket nézném első körben, ott jó az anyagminőség és a support is. Ha még több teljesítmény kell, akkor az Acernél van valószínűleg, de ott az anyagminőség hagy kívánnivalót maga után. Esetleg MSI-nél lehet még jó gép, HP , Toshiba drága/nem elég erős, ASUS drága.
2014. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenovo, Dell, HP. Többi kerülendő ebben a kategóriában.
2014. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az Asus mert en talaltam 200ezer ert ojat amiben van i5 proci stb... en mar ki probaltam ellege jo szerintem asszem a media market be lehet kapni
2015. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!