Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Karórát hol és mennyiért...

Karórát hol és mennyiért políroznak?

Figyelt kérdés
Faternak van egy orosz karórája, 15 évig használta, karcos lett kicsit. Legalább ennyi ideje itthon áll, de nekem nagyon tetszik, szeretném hordani. (A cirill betűt leszámítva divatos is) El lehet valahogy tüntetni az üvegről a karcokat? Mert máshol nincs rajta.
2014. aug. 30. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Vidd be óráshoz. Ha nem tudja polírozni, akkor legfeljebb rak bele egy másikat - gondolom nem valami extra ritka darab/kivitel.


Én a héten adtam le egy 30 éves (84 decemberi) mechanikus automata karórát például, nincs 6000 forint a szétszedés, megtisztítás, kenés, összerakás, beszabályzás.

De biztos vagyok benne, hogy lesz alkatrészcsere is, mert amilyen olcsó volt olyan elhasználtnak tűnik.

2014. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!