Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az ebook...

Mit gondoltok erről az ebook olvasóról? Mennyire megbízható a márka?

Figyelt kérdés

PocketBook Touch Lux 2 626

[link]


Milyen ekönyv olvasót ajánlanátok még ehhez hasonló paraméterekkel?

A Kindle-t ne ajánljátok, az már a kizárt listán van. Tudom, hogy jelenleg az az egyik legjobb a piacon, de vannak rigojáim, amiknek nem felel meg :D


2014. szept. 2. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg egy NOOK GlowLight?


Milyen rigoLYáid vannak?

2014. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A rigoLYáim :D

Kezelje az epubot, mert nem szeretném a meglévő könyveimet konvertálgatni.

Legyen magyar menürendszere.

És bővíthető legyen memóriakártyával a memória.


Ezek a legfőbb szempontok :)


A nookot is nézegettem, de mikor lehetőségem adódott élőben megnézni, nem állt a kezemre és külsőre sem tetszett.

2014. szept. 2. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezelje az epubot - igen, ezt a Kindle nem kezeli (sajnos)


Legyen magyar menürendszere - nem bonyolult egyik menüje sem, és nem a menüt, hanem a könyvet olvasod.


És bővíthető legyen memóriakártyával a memória. - minek? Ez nem tablet, 2Gb-re is ráfér több száz könyv.

2014. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Látod pont ezért rigolya, mert én is tudom, hogy nem életbevágóan fontosak, és tudom, hogy előbb utóbb belejönnék az angol menük használatába, de mégis ragaszkodom a magyar menühöz.

A memóriakártya..... azt pedig szeretem, hogy egy kártya áthelyezésével tudok másoknál is le fel pakolni adatot, még ha kábel nincs is nálam.

Hát egy újabb rigolya csak. De nekem kell :D


Hidd el sokakkal kiveséztem, hogy minek ez meg minek az.... nekem kell :D

2014. szept. 2. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Először azt gondoltam a kérdező viccel a 40 ezer forintnyi pénzt eltapsoló e-book olvasós kérdésével, miközben 10 ezerért bármikor minden igényt kielégítő készülékeket kapni.


Aztán a válaszait elolvasván rá kellett jönnöm, itt nem műszaki szempontokról van szó. Sokkal inkább rögeszmékről.

Az ilyen dolgokkal nem érdemes vitatkozni. Bár ha a kérdező rám hallgat, megveszi a 10 ezres telefont, a maradék 30 ezerből meg tesz valami jót a világgal.

2014. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!