Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem indul a sony vegas...

Miért nem indul a sony vegas pro 11?

Figyelt kérdés
Az elején működött, aztán egy ideig nem használtam, és amikor most megpróbálom elindítani, akkor egy másodpercig mutatja, hogy tölt, de nem történik semmi. Nem is ír ki semmit. Mi lehet a baj?

2014. szept. 6. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. :( Újratelepítettem és az sem oldotta meg a problémát... Azóta a SV 13-at használom.


Próbáld meg újra telepíteni, hátha neked segít benne. Vagy még anno mikor először csinált ilyet akkor még Win 7 es gépemen, rendszer visszaállítással visszamentem arra az időpontra amikor még működött a Sony és így még tudtam használni azzal a gépemmel. A mostani Win 8-asomal már nem volt kedvem magam a rendszer visszaállítással fárasztani és a SV 13 sem olyan rossz sőt mrá egészen megszerettem :)

2014. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, az ajratelepite nem oldotta meg nekem sem.
2014. szept. 6. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!