Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a LENOVO...

Mi a véleményetek a LENOVO notebookokról?

Figyelt kérdés
Milyen a minősége, mennyire megbízható, milyen hosszú az élettartama, ha jól karban van tartva? Minden árkategóriában a lenovo laptopoknál látom azt, hogy az ugyanannyiba kerülő asus, vagy acer laptopokban nincs olyan erős processor, grafikus kártya, és a ram is jóval kevesebb.Nekem ez egy kicsit gyanús, esetleg nem használnak jó minőségű anyagokat, kevesebb az élettartama? Egyébként, már volt asus laptopom, és megvoltam vele elégedve, jó minőség,megbízom az asus márkában.Ti a lenovo-ban ?

2014. szept. 7. 20:52
 1/3 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy miért olcsóbb a lenovo, miközben ugyanolyan áron más laptopokban nincs annyi ram, nem olyan erős a prcessor stb...
2014. szept. 7. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, a hardvereket én pont fordítva láttam. A Lenovo híres a "jobb" anyaghasználatáról, de erre a legolcsóbb kategóriában nincs igény.


Megy itthon Lenovo gép is (~100e-s), meg vagyok vele elégedve.

2014. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Lenovo Ideapadom van (CD-DVD meghajtóval, AMD procis), októberben lesz 1 éves. Idáig még semmi baja sem volt, minden fut rajta rendesen. 96 ezer volt operációs rendszer nélkül. Alapgépnek hirdetik, de annál sokkal többet tud.
2014. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!