Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahoz hogy a GTAV...

Mit szóltok ahoz hogy a GTAV csak jövőre jelenik meg?

Figyelt kérdés
Számítottatok erre vagy nem?

2014. szept. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki nagyon akarta konzolon játszott vele én kb 30%-ig megcsináltam nem valami nagy eresztés.Uncsi.
2014. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem egyszerűen felkavar!!
2014. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Különösebben nem hat meg. De utána meg majd csodálkoznak, hogy PC-re jóval kevesebb példányban megy el. Az a plusz két hónap már olyan mindegy egyébként, aki tudott várni eddig, az januárig is tud.
2014. szept. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igazad van. Én pc-s vagyok. De az a 2 hónap engem már annyira nem érdekell. Ha tudtunk várni 1 évet akkor még a többit is ki tudjuk várni.
2014. szept. 13. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Ugyan van 360-am is, de nem vettem meg rá, én mindig is pc-n szerettem GTA-val játszani. Viszont hogy őszinte legyek, nem hinném, hogy egy milliónál sokkal több példányban kelne el a PC-s GTA. Aki megvette konzolra, az PC-re már nem fogja. Több ismerősömnek már megvan, mert türelmetlen volt. Nekem meg oly mindegy. Sőt ezek után az is valószínű, hogy majd a steam nyári vásárán, vagy valami humble bundle csomagban szerzem be.
2014. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!