Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy hibás üzenetrögzítős...

Egy hibás üzenetrögzítős telefon elronthat egy másik telefont ami ugyan arra a vonalra van kötve?

Figyelt kérdés
Nos kb két hete szenvedett az internet és a szolgáltatónál azt mondták hogy egy feszültségtüske vagy mi akadt be és miután újraindították a vonalat előjött a net és mikor rákérdeztem a telefonra mivel már elég régi ( kb 20 éves ) azt mondták hogy igen okozhatta aztán ezt a telefont ki is kötöttük és később ( pár napja ) mivel valami fura szagot éreztem a számítógépnél ülve megszagoltam azt a telefont ami nem rögzítős és büdös elektromos égett szaga volt... aztán néztem amit kikötöttem és annak is olyan szaga volt... előtte meg egyik telefonnak sem volt nem hogy ilyen de semmilyen szaga sem.. szóval a rögzítős telefon tehetett a másik telefonban is kárt, és ha igen mekkorát, merjem használni ( mármint azt használni ami nem rögzítős és áramos )?

2014. szept. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a rögzítős telefon ráküldte a vonalra a tápfeszültségét, megégethette a másik telefont is, ha párhuzamosan voltak kötve. Ugyanakkor ha ez a helyzet, egyiknek sem kéne működnie.
2014. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megszaggatta a vonalat, telefon és net sem volt és valami olyat mondtak az invitelnél hogy beragadt egy feszültségtüske és mikor ránéztek a vonalra felszabadult... és mióta kivan húzva a konektorból bár működik de így nem csörög ki és mikor kiírtam a kérdést előtte vettem észre a fura szagot mindkettőn ami előtte nem volt meg valamint mióta kihúztuk nem jött elő ez a hiba bár ugyan úgy szaglik mindkét telefon...
2014. szept. 15. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, először is, nincs olyan, hogy "beragadt egy feszültségtüske", ez csak valami olyasmi, amivel a hozzáértőket meg lehet etetni, felelősséget jóelőre elhárítani. Milyen módszerrel volt egyszerre a 2 telefon bedugva?
2014. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát úgy hogy valami szűrő vagy mi van berakva a net elé de abból is három azzal együtt ami a vezetékre van kötve kint a folyosón meg van az az alap doboz és azon egy szűrő és arra is rá lehet kötni a netet meg a telefont is... és itt bent nálam van a net és a telefon telefon meg kint a folyosón is van telefon...
2014. szept. 15. 15:57
 5/6 A kérdező kommentje:
és az egész meg úgy van hogy bejön a falba a padlásra és ott szét van osztva ketté van véve lepárhuzamosítva vagy hogy mondta a szerelő
2014. szept. 15. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor simán lehet, hogy az egyik telefonod meghalt, és meggyilkolta a másikat. Szerezz egy harmadik telefont, és próbáld ki, hogy a telefonvonaladat is meggyilkolta-e.
2014. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!