Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a Blaupunkt...

Görögbagyoly kérdése:

Mi baja lehet a Blaupunkt sc202 rádiómnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lenne egy Opel Astra F 1995 évjártú autóm, amiben egy Blaupunkt sc202 rádió található.

A problémám az, hogy bekapcsol pittyen egyet majd bedob egy 94.. mhz,es adót.. hiába nyomok neki bármit semmire semmit sem csinál, egy kis idő elteltével (10másodperc) Elkezd keresni, pörgeti a mhz-et mintha csatornát keresne, de sehol sem ál meg és nem hagyja abba.. ha nyomok gombot arra sem. Többször előfordult már ez a probléma, de valahogy magától mindig megjavult, aztán pedig néha újra elkezdte ezt, ám most sajnos nem akar magától helyre jönni ezért fordultam ide hátha ti tudtok nekem ebben segíteni. Köszönöm előre is.



#Opel #autorádió #Blaupunkt.
2014. szept. 13. 13:53
 1/2 dirtboy ***** válasza:

off mert nem a hibáról szól



én a helyedben cserélném az egészet,egyszerű mert ez is 1din méretű nem kell még beépítőkeret sem.

használt fejegységet már vehetsz 10ért is amivel sokkal jobban jársz mint ha ezt kókányolnád vagy szakemberrel szereltetnéd meg.

2014. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van ezt tervezem én is, de még szeretném 1 hónapot használni.
2014. szept. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!