Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egér folyamatosan újracsatlako...

Egér folyamatosan újracsatlakozik, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egerem folyamatosan újracsatlakozik, ez mitől lehet? Régebben, le kellett cserélnem az egerem, mert mindig kétszer kattintott. Vettem egy újat, kb. 2-3 hétig tökéletesen működött, majd az is elkezdte... Most szintén van egy új, kicsit komolyabbat vettem, de egyszer-kétszer ennél is tapasztalom, illetve néha újracsatlakozik. Van, hogy hetekig nem, van, hogy egy-egy nap megállás nélkül. Kezdem azt hinni, hogy az én drága laptopom öli az egereket. Valakinek van esetleg ötlete, hogy lehetne ezt megoldani, illetve mitől lehet? A válaszokat előre is köszönöm:)

2014. szept. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem már a második egérnél eszembe jutott volna, hogy a géppel nincs valami rendben. Simán elképzelhető, hogy nem jut elég táp az USB-nek, még egy drága laptopon is.
2014. szept. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azzal mit lehet csinálni? .-.
2014. szept. 18. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket mindig visszavittem garanciába. Ha nálad opció, próbáld meg te is!
2014. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy az egérnek van baja:/
2014. szept. 20. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!