Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy akkus csavarbehajtóm,...

Van egy akkus csavarbehajtóm, aminek az akkuja egy-két óra feltöltés után, ha nem használom, pár óra alatt lemerül. Használat közben is hamar gyengül. Teljesen tönkre ment, vagy lehet vele valamit kezdeni? Tudom is én, "kiütni" 12 órás töltéssel.

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet javítani. Szedd szét, és nézd meg, milyen akkupakk van benne. Menj el egy szaküzletbe, vagy menj fel az eBayre, és vegyél hasonló pakkot (a feszültség és a technológia stimmeljen, és férjen bele a házba, a kapacitás lehet eltérő is. Valószínűleg kell majd forrasztani egy kicsit: le a régit, fel az ujjat. Ha nem tudsz forrasztani, egy műszerész vagy egy haver megcsinálja neked aprópénzért vagy egy sörért.
2014. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Műszaki ember vagyok, megy a forrasztás :) Köszönöm a segítséget, megnézem, hogy szétszedhető-e, mert egy gagyi straus behajtóról van szó. 12V, arra gondoltam, ha nem tudok vele mit kezdeni. akkor forrasztok az érintkezőire két vezetéket, végére két csipeszt és autó akkuról használható, persze csak az autó körül.
2014. szept. 21. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Aha, a 10 darab 20 euro, megyek a baumartba veszek másik behajtót :)
2014. szept. 21. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!