Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Pár hónapja Epson nyomtatómból...

Pár hónapja Epson nyomtatómból kifogyott a feketeszín, vettem bele patront de a sárga szalagokon kivül az aljáról is levettem a nejlont ahonnan a tinta jön ki. Lehet hogy nem kellett volna? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés
Most pedig van olyan hogy üres lapokat dobál ki ha feketén akarok nyomtatni vagy csak minden 4. sort nyomtat ki, színeset nyomtat. Lehet összefüggés a kettő között? Azt jelzi a gép hogy teli van a fekete . A baj az hogy nem emlékszem hogy mióta cseréltem a patront azóta nyomtattam-e már így a feketével.

2014. szept. 21. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszáradt a nyomtatófej. A patron aljáról egyébként nem kell lehúzni a fóliát, csak a tetejéről. Próbáld meg elindítani a fejtisztítást párszor, lehet szerencséd lesz és megoldódik a problémád, de ha az nem segít akkor sajnos a nyomtató elérte az élettartama végét.
2014. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!