Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SOS! Honnan tudom ha egy akku...

SOS! Honnan tudom ha egy akku eredeti nem hamis vagy utángyártott?

Figyelt kérdés

Vettem interneten egy Nokia akkut, rendes Nokia csomagolásban de gyanúsnak tűnik, 1, nem volt teljesen lezárva a csomagolás

1, az akku fóliába volt becsomagolva _nem túl szép módon (ez mondjuk bontatlan volt.

3, az akku 3 érintkezője közül (az a 3 kis fém "lapocska" közül az egyiken 2 lyuk...nem folt, lyuk... jó lehet ettől vagy valami hamisitvány? Most épp töltöm remélem nem robban. Számla persze nincs de lehet én aggódom túl az egészet.

Ja és van rajta garancia matrica de máshogy néz ki mint az eredeti telóhoz adott akku...igaz változtathatták azóta...amúgy magyar gyártmány...HELP


2010. jan. 21. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
kell rajta lenni egy holografikus Nokia matricának! ezt ha forgatod akkor látsz 1, 2, 3 és 4 pöttyöt az ovális körben lévő Nokia felirat körül! plussz van rajta egy számsor amit el kell küldeni egy telefonszámra amit most meg nem mondok neked és aztán visszaigazolják h hamis-e vagy nem. de bőven elég az első módzser.
2010. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hol vetted?Mert nem mindegy.Szakboltban a legbiztonságosabb csak onnan érdemes.A mobilszolgáltatók boltjaiban is árulnak telcsiket is meg hozzávalókat.A többit el kell felejteni csak baj lehet belőle.Megveszel olcsón egy aksit majd tönkre vág egy drága telcsit..nem éri meg.
2010. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja,... ja...

Az eredeti gyári akkun hologrammos matrica van!!!


Amúgy az utángyártottak is jók szoktak lenni, én a Sony Ericcson mobiljainkhoz vettem ilyet, tökéletesen jók és jóval olcsóbbak voltak.


Mondjuk, ha a neten webáruházban vetted, akkor kellett volna számlát adniuk, és garancia is járna a termékre (a számla bemutatásával)...

Szóval, ha webáruházban vetted, akkor reklamáld meg a számlát és ragaszkodj hozzá, hogy utólag küldjék el neked!


Ha a Vaterán vagy TeszVesz-en (hirdetésre) vásároltál, akkor nem kapsz számlát, garanciát sem, a megbízhatósága is kétes...

2010. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vaterán vettem, a hologrammos matrica hasonló mint az eredetié, de ez nem "animálódik" csak úgy van, nem is zöldes színű hanem rozsda barna... és azok a lyukak????????

Meglátom meddig bírja most töltöm...

A boltban elkérnek 4-5ezreket, jó arra van garancia stb, de most nem engedhettem meg magamnak ennyi kiadást, és nekem is voltak utángyártottaim, nem volt gondom nekem sem velük.

2010. jan. 21. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!