Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri rovar...

Szerintetek megéri rovar riasztót venni?

Figyelt kérdés
mostanába sulival sokat megyünk táborozni és én ugye nagyon utálom a bogarakat..[kegyetlenül].. szerintetek megérné venni 1-et 2200 Ft-ért hogy ne bogarakkal teli szobába keljen aludni? :S

2014. okt. 4. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én a Tescoba vettem egy 220 al működőt, és nagyon hatásos.
2014. okt. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 emir72 válasza:

Mindenképpen megéri:

1. Egy elenyésző hányaduk valóban képes riasztani a rovarok egy részét - tehát jól jársz, ha megtalálod az ilyen készüléket. (Ezek többnyire párologtatnak valamit - tehát a huzamosabb használatuk nem túl egészségbarát.)

2. Ha mégsem jó semmire, akkor is dobtál valamit a GDP-n. :)

A 2200 Ft-os kategória még biztosan csak a GDP-t dobja meg, de 5-10 eFt között már használható készülékek is vannak. Konkrét típusoknak nézz utána fórumokon - sajnos az ár sem jelent feltétlenül minőséget!

2014. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább szúnyogriasztó sprayt vegyél.

Még annál is van olyan pofátlan bogár, ami csak azért is megtámad a szúnyogriasztón keresztül, viszont : ugye rádszáll, megcsíp, elmenekülni már viszont nem tud/nincs ereje, Te pedig irdatlan módon szétnyomhatod.

Én egy ilyen esti táborozás alatt vagy 15-20 szúnyogot préseltem szét folyékony masszává, az nagyon jó érzéssel töltött el. ;)

2014. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!