Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gyorsan valaki le tudná írni,...

Gyorsan valaki le tudná írni, hogy mi az "RF Receiver" és az "RF Transmitter" szakszerű magyar szaknyelvi megfelelője?

Figyelt kérdés
Hamarosan mennék szaküzletbe, és vennék egy ilyen párost, de fogalmam sincs, hogy mit mondjak majd az eladónak. Az angol szakszóból meg nem fognak semmit érteni az én kiejtésemmel.

2014. okt. 6. 11:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Megvan : Rádiós adó-vevő modul


Vittem a pontot.

2014. okt. 6. 12:54
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok : Rádiófrekvenciás adó-vevő modul
2014. okt. 6. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom, jól elvagy magaddal...
2014. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem. Tudod, én gondolok rá, hátha másban is felvetődne ez a kérdés, más is van, aki ezt nem tudja, és akkor ne arra várjon hiába, hogy kiírja a kérdést, és Te úgy is cs.-el válaszolni, DE teljesen mással úgyis idejössz, és írsz... bármit, DE nem a választ.


-2 pont.

2014. okt. 7. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!